• Wtorek, 13 kwietnia 2021

Najmodniejsze miejsca śniadań nie tylko dla gości hotelowych w Krakowie

Modne miejsca śniadaniowe w Krakowie Jedzenie śniadań poza domem staje się coraz bardziej popularne w dużych miastach w naszym kraju. Również Kraków staje się takim miejscem, gdzie wiele osób je śniadania poza domem. Znajdziemy miejsce do takiego śniadania i to niezależnie od upodobań kulinarnych. Śniadanie na Plantach Bunkier Cafe to wyjątkowa lokalizacja blisko Krakowskich Plant, która rzeczywiście świetnie się sprawdzi. Będzie to na pewno dobre miejsce na śniadanie i to niezależnie od pory roku. Śniadanie jest tam wydawane do godziny 13 a oferta jaką możemy wybrać jest zróżnicowana, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Scandale Royale – płacisz raz, jesz ile chcesz Restauracja ta daje nam możliwość jedzenia w stałej cenie. Dlatego płacimy tylko raz a z bufetu będziemy mogli spróbować właściwie wszystkiego na co mamy ochotę.

Wybór jest zawsze bardzo duży. NapNap Cafe - zamiast drzemki To specjalna kawiarnia przy ulicy Zwierzynieckie, czynna od samego rana, dlatego będzie można tam zajrzeć przed pracą. Znajdziemy różne kanapki na słodko, słono czy tosty. Oczywiście do tego smaczna kawa, herbata czy czekolada na gorąco. Dynia Bar – kameralnie na Krupniczej To pięknie przygotowana restauracja, która ma doskonałe menu śniadaniowe i wybór zróżnicowanych dań z kuchni, które wybrane z całego świata. Oczywiście znajdzie się też coś tradycyjnego w polskim stylu. Smakołyki - dla tradycjonalistów Dobrym miejscem dla tradycjonalistów będzie restauracja Smakołyki, która znajduje się przy ulicy Straszewskiego. Śniadania są tam między 8 a 12. Menu jest zakorzenione w naszej rodzimej kuchni, dlatego wielu osób może to odpowiadać. Poza tym również śniadania angielskie oraz włoskie.

Moment Bar - śniadania dla śpiochów To wyjątkowe miejsce, ponieważ tam śniadania są nam oferowane nawet do godziny 16. W menu znajduje się wiele różnych propozycji, w tym rzeczywiście liczne, zróżnicowane śniadania angielskie, włoskie, polskie francuskie czy klasyczne. Charlotte – chleb i wino To fajny, nowoczesny lokal, który dobrze wpisuje się w to co obecnie modne i wzbudza największe zainteresowanie. Jeśli chodzi o propozycje śniadań to są one tam zróżnicowane, dlatego będzie można stosunkowo łatwo coś interesującego dla siebie wybrać. Wystrój jest przyjemny i przygotowany w staranny sposób.