• Wtorek, 28 września 2021

Usługi w hotelach

usługi w hotelach

W każdym hotelu próbuje się tworzyć takie warunki, w których goście będą się dobrze czuli. Między innymi dlatego przygotowuje się rozwiązania, które mają sprawić, że komfort wypoczynku będzie na wyższym poziomie. Liczy się najbardziej zadowolenie gości, dlatego tych rożnych udogodnień jest rzeczywiście bardzo wiele. Można korzystać z prania, prasowania, jest dostęp do sejfu i przechowalni bagażu.

Barek dla gości

W pokojach hotelowych pojawia się barek, jednak trzeba pamiętać, że jest to opcja dodatkowo płatna i za to wszystko co zjemy czy wypijemy z takiego barku będzie trzeba zapłacić w momencie wyprowadzki z hotelu.

Kawa i herbata dla gości

W hotelach obecnie proponuje się darmową kawę i herbatę dla gości. najczęściej propozycja takla ma charakter samoobsługowy. Proponowane są zestawy z kawami i herbatami, spośród których goście mogą wybrać smak dla siebie i przygotowywać sobie samodzielnie napój dla siebie.

Udogodnienia w hotelu

Hotele proponują różnorakie udogodnienia dla gości. chodzi o jak najwyższy komfort w trakcie pobytu. Dlatego tworzy się strefy masażu, SPA, organizuje się w hotelu basen albo też przygotowuje korty tenisowe.

Internet

W hotelach obecnie konieczny jest również internet. Tutaj mamy różne opcje w zależności od hotelu. Oczywiście w tych lepszych przygotowywany jest internet szerokopasmowy, jeśli natomiast chodzi o najwygodniejszą opcję będzie to oczywiście internet Wi-Fi, z którego będzie można korzystać w każdym miejscu w hotelu.

Wyżywienie

Al

Najczęściej spotykany pakiet, gdzie mamy pełne wyżywienie dla gości, łącznie z częścią alkoholi dostępnych w hotelu.

UAl

Opcja, gdzie dla gości jest pełna baza alkoholi i dodatkowo również hotele decydują się na przygotowanie pakietu dodatkowych usług umilających pobyt jak między innymi masaże, strefa SPA.

OV

Oferta, w której w ogóle nie będzie wyżywienia, jeśli ktoś chętnie zwiedza i spędza czas poza hotelem będzie to opcja dla niego.

BB

Pakiet, gdzie mamy śniadanie obok noclegu.

HB

Goście dostają śniadanie i wieczorem obiadokolację

FB

Liczyć można na śniadanie obiad i kolację. Jeśli będzie się opuszczać hotel na maksymalnie kilka godzin będzie to dobra propozycja.

SC

Pakiet również bez wyżywienia, ale tutaj goście dostają dostęp do aneksu kuchennego i mogą przygotowywać sobie posiłki samodzielnie.

PP

Pakiet dla wycieczek, który jest dopasowany pod kątem posiłków do realizowanego planu turystycznego, który ma dana wycieczka.

ZPR

Pakiet z wyżywieniem dopasowanym do konkretnego organizowanego w hotelu zdarzenia.