• Wtorek, 18 czerwca 2024

Dodatkowe usługi w hotelach

W dzisiejszych czasach hotele starają się budować sobie silną rynkową pozycje. Nie powinniśmy się dziwić, że realizuje się różne usługi skierowane do wymagających turystów. Przede wszystkim chodzi o efekt zaskoczenia przed innymi hotelami. Klient może więc otrzymać takie propozycje jak prasowanie, pranie, budzenie, sprzedaż biletów, przechowalnia bagażu czy dostęp do sejfu dla gości.

Barek

Dobry hotel w pokojach dla gości ma również barek, z którego można korzystać. Dostępne będą przekąski, napoje. należy jednak pamiętać, że jest to dodatkowo płatne, należy przy wymeldowaniu uregulować rachunki.

Kawa i herbata dla gości

Bez opłat w większości hoteli będzie można obecnie liczyć na kawę i herbatę. Przygotowywane są duże ekspresy dla gości albo specjalne termosy i każdy może tam sam przygotowywać sobie taki napój. Goście otrzymują do swojej dyspozycji także różne rodzaje kaw i herbat.

Udogodnienia w hotelu

Dąży się do stworzenia jak najlepszych warunków wypoczynku dla gości. dlatego poza pokojami hotelowymi również pojawiają się ciekawe propozycje. Między innymi dostajemy szansę na korzystanie ze strefy SPA czy masaży jakie są przygotowywane dla gości. w ten sposób można dobrze wypocząć i miło spędzić czas w takim hotelu.

Dostęp do internetu

Oczywiście w dobrym hotelu musi się również pojawiać dostęp do internetu. W tych lepiej zorganizowanych hotelach będzie to po prostu łącze szerokopasmowe. Jeśli hotel chce dbać o komfort swoich gości przygotowuje również sieć bezprzewodową Wi-FI co jak się zdaje jest szczególnie komfortową opcją.

Jakie wyżywienie

Al

Pełne wyżywienie, w którym goście mają także dostęp do przekąsek, napojów, ograniczenie dotyczy tylko alkoholi.

UAl

Opcja, w której nie ma ograniczenia, gdy chodzi o alkoholowe a dodatkowo również gościemogą liczyć na inne oferty. Pojawiają się więc pakiety usług takich jak SPA,masaże czy inne wygody dla gości.

OV

Oferta bez wyżywienia, w której najlepiej czują się osoby, które nie spędzają czasu w hotelu ale skupiają się na zwiedzaniu.

BB

Pakiet ze śniadaniem

HB

Pakiet ze śniadaniem i obiadokolacją

FB

Oferta, gdzie goście wychodzący z hotelu maksymalnie na kilka godzin dostawać będą śniadanie, obiad i kolację.

SC

Pakiet, w którym nie ma w ogóle wyżywienia. Dostępny jest ogólny aneks kuchenny i wyżywienie można przygotowywać sobie samemu.

PP

Pakiet, gdzie grupy turystyczne dostają wyżywienie dopasowane do swojego planu wycieczek.

ZPR

Wyżywienie, które hotel przygotowuje pod kątem organizowanego przez siebie wydarzenia.